Elteros projektai

AUTOMATIKOS
KOMPLEKSINIAI SPRENDIMAI
Orientuojamės į klientų esamus ir būsimus poreikius. Sekame technikos ir technologijų naujoves. Atnaujiname ir kuriame naujus gaminius.
Kartu su pareiškėju UAB „BENCO Baltic Engineering Company“ naudodamiesi priemone INTELEKTAS.LT įvykdėme dalinai Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamą projektą „Universalios energetinių sąnaudų valdymo sistemos prototipo sukūrimas“. Projekto kodas VP2-1.3-ŪM-02-K-03-033.

NAUJIENOS

UAB ,,ELTEROS PROJEKTAI" YRA TARP SPARČIAUSIAI AUGANČIŲ LIETUVOS ĮMONIŲ

2016. vasario 01 d.

UAB ,,Elteros projektai" buvo nominuota ,,Verslo žinių" kasmet organizuojamo smulkaus ir vidutinio verslo įmonių konkurse ,,Gazelė 2015".

„Gazelė 2015" - tai sparčiausiai augančių bendrovių projektas.


Esminis vertinimo kriterijus - apyvartos šuolis, tačiau vien jo neužtenka. „Verslo žinių" rengiamame konkurse dalyvavo bet kokios nuosavybės įmonės, kurios pradėjo veiklą ne vėliau kaip 2011 m. sausio 1 d. ir tais metais jų apyvarta buvo 0,29-40 mln. Eur. Pastaraisiais lyginamaisiais metais - 2014-aisiais - konkurso kriterijus atitinkanti įmonė turėjo dirbti pelningai. „Gazelių" apyvarta, palyginti su 2011 m. ir 2014 m., augo ne mažiau kaip 20%.


Dar daugiau - už augimo kriterijų ne mažiau svarbus ir skaidrumas bei viešumas: įmonė turi tvarkingai mokėti įstatymais numatytus mokesčius ir kasdienėje veikloje vadovautis geros verslo praktikos principais. Ar įmonės tvarkingai moka mokesčius, ar jų mokamas darbo užmokesčio vidurkis yra ne žemesnis, nei paprastai moka to regiono įmonės, užsiimančios panašia veikla, padėjo įvertinti konkurso partnerė Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI).

DAUGIAU NAUJIENŲ