Elteros projektai

AUTOMATIKOS
KOMPLEKSINIAI SPRENDIMAI
Laikomės prisiimtų įsipareigojimų klientams ir partneriams bei mūsų veiklai taikomų normatyvinių reikalavimų. Įdiegėme kokybės vadybos sistemą, atitinkančią ISO 9001:2008 reikalavimus, ir nuolat tobuliname jos rezultatyvumą.
Atestatai ir sertifikatai

NAUJIENOS

ANTRI METAI IŠ EILĖS - UAB "ELTEROS PROJEKTAI" - TARP SPARČIAUSIAI AUGANČIŲ LIETUVOS ĮMONIŲ!

2017. lapkričio 10 d.

UAB ,,Elteros projektai" antrus metus iš eilės buvo nominuota ,,Verslo žinių" kasmet organizuojamo smulkaus ir vidutinio verslo įmonių konkurse ,,Gazelė 2016".

„Gazelė 2016" - tai sparčiausiai augančių bendrovių projektas.


Esminis vertinimo kriterijus - apyvartos šuolis, tačiau vien jo neužtenka. „Verslo žinių" rengiamame konkurse dalyvavo bet kokios nuosavybės įmonės, kurios pradėjo veiklą ne vėliau kaip 2012 m. sausio 1 d. ir tais metais jų apyvarta buvo 0,29-40 mln. Eur. Pastaraisiais lyginamaisiais metais - 2016-aisiais - konkurso kriterijus atitinkanti įmonė turėjo dirbti pelningai. „Gazelių" apyvarta, palyginti su 2012 m. ir 2015 m., augo ne mažiau kaip 20%.


Dar daugiau - už augimo kriterijų ne mažiau svarbus ir skaidrumas bei viešumas: įmonė turi tvarkingai mokėti įstatymais numatytus mokesčius ir kasdienėje veikloje vadovautis geros verslo praktikos principais. Ar įmonės tvarkingai moka mokesčius, ar jų mokamas darbo užmokesčio vidurkis yra ne žemesnis, nei paprastai moka to regiono įmonės, užsiimančios panašia veikla, padėjo įvertinti konkurso partnerė Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI).

Džiaugiamės savo stabiliu augimu ir nežadame sustoti!

DAUGIAU NAUJIENŲ