Elteros projektai

AUTOMATIKOS
KOMPLEKSINIAI SPRENDIMAI

Freedom 36!

2020 m. liepos 14 d.
Tai Laisvės pr. 36, Vilniuje stovėsiantis šešių aukštų verslo centras Freedom 36! Šio projekto generalinis rangovas – Conresta, o projektą plėtotoja NT plėtros kompanija - Galio Group. Mes atliksime procesų valdymo ir automatizacijos darbus.

Sekite tolimesnę naujienų eigą.

MĖNESIO OBJEKTAS

2020 m. liepos 14 d.


Žemiau pateiktoje nuotraukoje - S7 verslo centras esantis Vilniuje. Šio pastato generalinis rangovas – Mitnija, o projektą plėtoja NT plėtros kompanija Galio Group.Nuotraukoje matomi III ir IV verslo centro korpusai. Puikus kontrastas tarp dar nebaigto ir jau pilnai savo funkcijas atliekančio pastato. Mūsų įmonės, kaip subrangovo užduotis, atlikti procesų valdymo ir automatizacijos darbus - III korpuse jau atlikome, o IV šiuo metu atliekame numatytus darbus. Viena įdomesnių sistemų S7 verslo centre - apšvietimo, žaliuzių ir mikroklimato valdymas išmaniaisiais planšetiniais kompiuteriais.

UAB ELTEROS PROJEKTAI DALYVAUJA ES PROJEKTE

2019 m. lapkričio 12 d.
2019 m. Rugpjūčio 12 d. UAB " Elteros projektai" pradėjo projektą: „Inžinerinės pramonės mažų ir vidutinių įmonių darbuotojų kvalifikacijos tobulinimas darbo vietoje“ Nr. 09.4.3-ESFA-K-827-03-0017

Projekto įgyvendinimo trukmė:  2019 m. rugpjūtis - 2021 m. spalis

Projekto tikslas: Tobulinti darbuotojų kvalifikaciją darbo vietose ir stiprinti jų galimybes pritaikyti savo profesinius įgūdžius sparčiai keičiantis technologijoms bei verslo poreikiams

PROJEKTAS FINANSUOJAMAS IŠ EUROPOS SOCIALINIO FONDO

Projekto veikla: Elteros projektai UAB ir projekto partnerių darbuotojų praktinis mokymas pameistrystės forma, skirtas darbuotojų esamų kompetencijų tobulinimui pagal 11 pameistrystės programas. Pagrindinė projekto veiklos:

-  Inžinierių-technologų, gamybos įrengimų operatorių ir meistrų, suvirinimo darbų ir kokybės kontrolės specialistų mokymai;

- Darbo organizavimo, veiklos efektyvumo ir rezultatų kontrolės bei technologinio gamybos proceso kokybės užtikrinimo specialistų mokymai;

- Automatikos kompleksinių sprendimų  diegimo procesų efektyvumo ir produktyvumo didinimo specialistų mokymai.

Diegiant naujas technologijas ir kuriant darbo vietas, reikia papildomų kompetencijų, būtina darbo jėgą kuo greičiau pritaikyti prie naujų pažangiųjų technologijų. Siekiant didinti gamybos sektoriaus konkurencingumą, būtina skatinti jį kurti didesnę pridėtinę vertę, o tam reikia kvalifikuotų darbuotojų, todėl būtina rūpintis nuolatiniu darbuotojų kvalifikacinio lygio palaikymu, skatinti ir pačius darbdavius dalyvauti šioje veikloje.

Projekto tikslinė grupė – 144 gamybos darbuotojai, kuriems bus sudarytos sąlygos įgauti dalį kvalifikacijos, reikalingos gamybos operacijas atlikti kokybiškai ir efektyviai.

Projekto vertė: 131 713,79 Eurų.

Projekto partneriai: 7 gamybos įmonės (UAB Lanksti linija, UAB „LT Technologies, UAB Politeca, UAB Technogaja, UAB Techranga, UAB Ukrenga, UAB Vilpros pramonė) bei Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA.


Projekto uždavinys: Užtikrinti UAB Elteros projektai  ir projekto partnerių gamybos operacijų ir produkcijos bei paslaugų pardavimo kokybę ir efektyvumą, gerinant šias veiklas atliekančių darbuotojų profesinę kvalifikaciją

Laukiami rezultatai:
  1. Apmokytų investicijas gavusių labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių darbuotojų skaičius  - 144
  2. Dirbančiųjų, kurie dalyvavo ESF mokymuose, suteikiančiuose kvalifikaciją arba kompetenciją, skaičius - 144
Planuojamas projekto rezultatų naudojimas po projekto pabaigos:

Fizinis tęstinumas: pasibaigus finansinei paramai, projekto metu įgautos žinios bei įgudžiai priklausys įmonės darbuotojams, kurie dirbdami įmonėje dalinsis jomis. 

Veiklos rezultatų tęstinumas: mokymų metu įgautos praktinės žinios bei įgūdžiai bus naudojami įmonės gamybos procesų kokybei bei efektyvumui didinti. Darbuotojai galės, esant poreikiui, įmonėje mokyti žemesnio pareigybės lygio naujai priimtus darbuotojus ir tokiu būdu perduoti savo know-how.
Finansinis tęstinumas: tolimesni mokymai pameistrystės forma po projekto įgyvendinimo pabaigos bus finansuojami įmonės lėšomis.

UAB "ELTEROS PROJEKTAI" ŠVENČIA LIETUVOS ŠIMTMETĮ

2018 m. spalio 15 d.
UAB ,,Elteros projektai"  pažymėjo Lietuvos nepriklausomybės šimtmetį įmonės 2018m. birželio  15 d. vasaros šventėje „Šimtmečio komanda“.

IŠMANIŲJŲ KONVEJERIŲ VALDYMAS AB „VILNIAUS BALDAI“

2018 m. rugpjūčio 31 d.
Sėkmingai įgyvendinti AB „Vilniaus baldai“ atnaujintos buferinės zonos automatizavimo darbai. Projekto metu pagamintas ir pritaikytas UAB „Elteros projektai“ valdiklis EPRE-Sm, skirtas išmaniųjų konvejerių valdymui, suprojektuoti automatikos mazgai, atitinkantys visus užsakovo reikalavimus. Pasiūlytas inovatyvus sprendimas konvejerių „nuvarymo“ problemoms spręsti – suprojektuota speciali infraraudonųjų spindulių LED juosta. Projekto metu pagaminta  ir sumontuota 600 vienetų EPRE-Sm valdiklių.

VERSLO CENTRO „ARKA“ AUTOMATIZAVIMAS

2018 m. sausio 29 d.
Sėkmingai atlikti pirmojo Kaune A+ energetinio efektyvumo verslo centro „ARKA“  ŠVOK automatizavimo darbai: mikroklimato valdymo, šalčio mašinų, ventiliacinių kamerų, šilumos punkto su geoterminiu šildymu automatizacija bei pastato valdymo sistemos (PVS) sukūrimas. Šiame sudėtingame projekte, kuriame apjungti net keli skirtingų ryšių protokolai (Modbus, Bacnet, KNX), kaip pagrindiniai valdikliai naudojami UAB „Elteros projektai“ suprojektuoti ir pagaminti  ELKO 800.

UNIKALIOS BALTIJOS ŠALYSE ACETALDEHIDO MATAVIMO SISTEMOS PROJEKTAVIMAS, MONTAVIMAS IR PALEIDIMAS

2018 m. sausio 04 d.
UAB ,,Elteros projektai" sėkmingai pabaigė vieną iš didžiausių savo 2017 metų projektų – atliko UAB „NEO GROUP“ PET granulių gamyklos Klaipėdos rajone automatikos projektavimo, valdymo automaikos gamybos ir tiekimo, Siemens
S7-400 serijos valdiklių programavimo, valdymo automatikos įrangos montavimo, testavimo, visos sistemos paleidimo derinimo darbus.

NAUJAS VALDIKLIS ELKO 800

2017 m. gruodžio 01 d.
Suprojektuotas, pagamintas bei sertifikuotas naujas UAB ,,Elteros projektai" valdiklis ELKO 800, atitinkantis šiuolaikiniams valdikliams keliamus reikalavimus. Naujas valdiklis turi integruotą skystųjų kristalų grafinį ekraną, dvi nuoseklaus ryšio sąsajas, Ethernet sąsają, universalius anologinius įėjimus, taip pat palaikantis išplėtimo galimybę. Palaiko standartinius ŠVOK automatizavimo protokolus: Modbus TCP, Modbus RTU, BACNet IP, taip pat  kalendoriaus funkciją.

ANTRI METAI IŠ EILĖS - UAB "ELTEROS PROJEKTAI" TARP SPARČIAUSIAI AUGANČIŲ ĮMONIŲ

2017 m. lapkričio 10 d.

UAB ,,Elteros projektai" antrus metus iš eilės buvo nominuota ,,Verslo žinių" kasmet organizuojamo smulkaus ir vidutinio verslo įmonių konkurse ,,Gazelė 2016".

„Gazelė 2016" - tai sparčiausiai augančių bendrovių projektas.


Esminis vertinimo kriterijus - apyvartos šuolis, tačiau vien jo neužtenka. „Verslo žinių" rengiamame konkurse dalyvavo bet kokios nuosavybės įmonės, kurios pradėjo veiklą ne vėliau kaip 2012 m. sausio 1 d. ir tais metais jų apyvarta buvo 0,29-40 mln. Eur. Pastaraisiais lyginamaisiais metais - 2016-aisiais - konkurso kriterijus atitinkanti įmonė turėjo dirbti pelningai. „Gazelių" apyvarta, palyginti su 2012 m. ir 2015 m., augo ne mažiau kaip 20%.


Dar daugiau - už augimo kriterijų ne mažiau svarbus ir skaidrumas bei viešumas: įmonė turi tvarkingai mokėti įstatymais numatytus mokesčius ir kasdienėje veikloje vadovautis geros verslo praktikos principais. Ar įmonės tvarkingai moka mokesčius, ar jų mokamas darbo užmokesčio vidurkis yra ne žemesnis, nei paprastai moka to regiono įmonės, užsiimančios panašia veikla, padėjo įvertinti konkurso partnerė Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI).

Džiaugiamės savo stabiliu augimu ir nežadame sustoti!

UAB ,,ELTEROS PROJEKTAI" NOMINUOTA GAZELĖ 2015

2016 m. vasario 01 d.

UAB ,,Elteros projektai" buvo nominuota ,,Verslo žinių" kasmet organizuojamo smulkaus ir vidutinio verslo įmonių konkurse ,,Gazelė 2015".

„Gazelė 2015" - tai sparčiausiai augančių bendrovių projektas.


Esminis vertinimo kriterijus - apyvartos šuolis, tačiau vien jo neužtenka. „Verslo žinių" rengiamame konkurse dalyvavo bet kokios nuosavybės įmonės, kurios pradėjo veiklą ne vėliau kaip 2011 m. sausio 1 d. ir tais metais jų apyvarta buvo 0,29-40 mln. Eur. Pastaraisiais lyginamaisiais metais - 2015-aisiais - konkurso kriterijus atitinkanti įmonė turėjo dirbti pelningai. „Gazelių" apyvarta, palyginti su 2011 m. ir 2014 m., augo ne mažiau kaip 20%.


Dar daugiau - už augimo kriterijų ne mažiau svarbus ir skaidrumas bei viešumas: įmonė turi tvarkingai mokėti įstatymais numatytus mokesčius ir kasdienėje veikloje vadovautis geros verslo praktikos principais. Ar įmonės tvarkingai moka mokesčius, ar jų mokamas darbo užmokesčio vidurkis yra ne žemesnis, nei paprastai moka to regiono įmonės, užsiimančios panašia veikla, padėjo įvertinti konkurso partnerė Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI).

SĖKMINGAI PABAIGTAS KLAIPĖDOS KRATC PROJEKTAS

2015 m. spalio 28 d.
UAB ,,Elteros projektai" sėkmingai pabaigė vieną iš didžiausių savo 2015 metų projektų - Klaipėdos regiono komunalinių atliekų mechaninio apdorojimo centre Dumpių k. suprojektavo ir įrengė procesų valdymo ir automatizacijos, elektroninių ryšių (telekomunikacijų), apsauginės ir gaisrinės signalizacijos sistemas. Plačiau apie šį projektą: http://statybosobjektai.lt/atlieku-rusiavimo-gamykla-klaipeda/

ĮDIEGTA ISO 14001:2004 VADYBOS SISTEMA

2015 m. liepos 13 d.
2015 m. liepos 13 d. UAB „Elteros projektai“ buvo suteiktas sertifikatas, kad organizacijos vadybos sistema atitinka ISO 14001:2004 / LST EN reikalavimus. Taip pat pakartotinai buvo sertifikuota įmonės vadybos sistema pagal ISO 9001:2008/ LST EN reikalavimus.

Sukurtas energetinių sąnaudų valdymo sistemos prototipas

2014 m. birželio 30 d.
  UAB ,,Elteros projektai'' kartu su partneriu UAB ,,BENCO Baltic Engineering Company" sėkmingai įvykdė Europos Sąjungos remiamą projektą ,,Universalios energetinių sąnaudų valdymo sistemos prototipo sukūrimas", projekto Nr. VP2-1.3-ŪM-02-K-03-033. Įgyvendinto projekto rezultatas - universali energetinių sąnaudų valdymo sistema su unikalia technine įranga - UAB ,,Elteros projektai" sukurtu universaliu valdikliu ESKO-700, galinčiu apskaityti bet kokio gamintojo bet kokios rūšies energijos apskaitos prietaisą ir programinis paketas, skirtas vartotojo reikmėms. Sistema unikali tuo, kad galės pateikti vartotojui tikslią informaciją apie visų energijos rūšių suvartojimą bet kuriuo metu bet kuriame gamybos taške, identifikuoti neefektyviai naudojamus energijos šaltinius ir užtikrinti energijos taupymo proceso tęstinumą.

UAB „ELTEROS PROJEKTAI“ – TARP LIETUVOS STIPRIAUSIŲ ĮMONIŲ 2013 METAIS

2013 m. spalio 09 d.
  UAB „Elteros projektai“ suteiktas UAB „Creditinfo Lietuva“ sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje 2013“. Juo pažymima, kad įmonės mokumo reitingas aukštas ir ji gali sėkmingai įvykdyti visus prisiimamus finansinius įsipareigojimus. Tik 5 procentai visų Lietuvos įmonių pasiekė šį reitingą.

UAB „ELTEROS PROJEKTAI“ PRISTATO NAUJĄ GAMINĮ

2013 m. liepos 31 d.
Šių metų liepos mėnesį UAB „Elteros projektai“ elektronikos padalinys pristatė naują gaminį – kelių linijų žymėjimo valdiklį EPKEM-2.

UAB „ELTEROS PROJEKTAI“ – TARP LIETUVOS STIPRIAUSIŲ ĮMONIŲ 2012 METAIS

2013 m. kovo 12 d.
UAB „Elteros projektai“ suteiktas UAB „Creditinfo Lietuva“ sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje 2012“. Juo pažymima, kad įmonės mokumo reitingas aukštas ir ji gali sėkmingai įvykdyti visus prisiimamus finansinius įsipareigojimus. Tik 6 procentai visų Lietuvos įmonių pasiekė šį reitingą.

ERSK485-MBUS PROGRAMINĖS ĮRANGOS ATNAUJINIMAS

2013 m. kovo 07 d.
UAB „Elteros projektai“ atnaujino savo gaminamo ryšio keitiklio ERSK485-MBUS programinę įrangą. Ją naudojant bus galima nuskaityti AB „Axis Industries“ gaminamo elektromagnetinio šilumos ir vandens kiekio skaitiklio SKM-1M duomenis. Duomenys naudotojui perduodami standartiniu MODBUS protokolu (RS485).

UAB „ELTEROS PROJEKTAI“ PRISTATO NAUJĄ GAMINĮ

2013 m. vasario 15 d.
Šių metų vasario mėnesį UAB „Elteros projektai“ elektronikos padalinys pristatė naują gaminį – duomenų koncentratorių ERSB4-485/ETH, kuriame yra vienas eterneto 10 / 100 Mb/s greičio ir keturi RS485 ryšio kanalai. Šis gaminys skirtas duomenims kaupti ir perduoti į SCADA sistemą MODBUS TCP protokolu.

UAB „ELTEROS PROJEKTAI“ SERTIFIKAVO SAVO KOKYBĖS VADYBOS SISTEMĄ

2012 m. liepos 16 d.
2012 m. liepos 13 d. UAB „Elteros projektai“ buvo suteiktas sertifikatas, kad organizacijos kokybės vadybos sistema atitinka ISO 9001:2008 / LST EN reikalavimus.

UAB „ELTEROS PROJEKTAI“ DALYVAUJA ES PROJEKTE

2012 m. liepos 02 d.
Nuo 2012 m. liepos 1 d. kartu su pareiškėju UAB „BENCO Baltic Engineering Company“ bendrovė dalyvauja Europos Sąjungos fondų lėšomis finansuojamame projekte „Universalios energetinių sąnaudų valdymo sistemos prototipo sukūrimas“. Projekto kodas VP2-1.3-ŪM-02-K-03-033. Skaityti plačiau